marťánci

oficiální stránky manželů Martiny a Martina Skřivánkových

něco o ní

Už jako malé dítě jsem k Martince vzhlížel, jako k něčemu posvátnému. Vždy byla v mých očích zobrazením absolutního dobra, porozumění, lásky, přirozené krásy a v neposlední řadě maximálního sexepílu. Jak jste se mohli dočíst v rubrice "o mně" skrýval jsem tuto svoji úchylku za gurmánskou chuť po pražené kávě z tuzexu. Promiňte mi toto prohlášení,vážení rodiče Martinky, ale nechodil jsem k Vám kvůli šálku kávy, nýbrž abych letmým pohledem spatřil to krásné stvoření, moji jedinou lásku, Martinku Ponížilovou.

 

Dovolte, abych, Vám neznalým, trochu popsal tuto vyjímečnou ženu. Je menší postavy, v kulaté tváři Vás na první pohled zaujmou ústa plná něhy, ve kterých se výjíma jeden křivý zub(ne že by měla jen jeden zub, ale pouze jeden je křivý). Dále má trochu vránovitý nos, krásně zelené oči s výraznými řasami(hlavně když si je nahoní těma sajrajtama z Avonu) a toto dílo završuje excelentní páčo (Křemílkova chocholka-hadra).

 

Martinka se narodila do rodiny majetného velkostatkáře jako první ze čtyř sourozenců a o práci neměla nouzi. Dojila krávy, stahovala zemáky, okopávala králiky(teda opačně) a ani si nevšimla, že se u sousedů narodilo dítě. Krásné dítě. Já. A znáte to-slovo dalo slovo, Martinka mi dala pozemky a my jsme se vzali.

To je kočka,co?

P1010026.JPG

Zasloužím si takovou manželku?